iletişim: 0538 872 97 72

Caremsin Sesli Sohbet

Caremsin Sesli Sohbet

2020 nin en üretken rapçilerinden olan Anıl Piyancı yeni yılda yeni şarkılarla geliyor Düş. şimdi üniversal Müzik Türkiye etiketiyle dijital platformlarda..

Sözleri Anıl Piyancı bestesi Anıl Piyancı ve Direnç Utku Kaçmaz. tarafından yazılan Düş.ün aranjörlügünü Direnç Utku Kaçmaz ve Can Volkan üstlendi.

Anıl Piyancı. Yeni teklisi Düş.te geçmişten günümüze bir yolculuk yapıyor. kimi zaman bir boşlugun içine düşüp geçmiş günlerini ve anılarını anımsıyor.kimi zaman da düşledigi başarılara koştugu bir hikayeyi anlatıyor. Şarkının müzik videosu ise şarkının yansıttıgı bu duygulara göndermede bulunuyor. Klibin içinde geçen Anıl Piyancı müzesi sahnesinde Anıl Piyancı nıngeçmiş kliblerinde kullandugu aksesuarlar. hatıralar ile birlikte sanatçının kariyer yolculugunda yer alan bir çok gömrüntüyede yer veriliyor.

ürün yerleştirmenin de yapıldıgı Düş klibinin backstage videosunda Xiaomi.nin 108 MP ultra yüksek çözünürlüklü.8K video destegi sunan yeni model Mi 10T proyu kullanan Piyancının yeni video klibi resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlanıyor


Yayınlayan:admin / Tarih:24.01.2021

Etiketler:

Yorumlar


TeL:
0538 872 97 72
Copyright © 2018, ilkPanel.com web Bilisim Hizmetleri. Tüm Hakları saklıdır.