iletişim: 0538 872 97 72

Caremsin Sesli

Caremsin Sesli

Canan Çal ile yaptıgı yeni düeti Gönlümün Kıymetlisi,ni müzikseverlerin begenisine sunan Coşkun Sabah Magazin Hattı ekibini 23 yıldır oturdugu evinde agırladı.

Şehrin göbeginde oturmaktan büyük keyif aldıgını söyleyen ünlü şarkıcı geçtigimiz hafta düzenledigi basın toplantısındaki evlilik sözleri üzerine konuştu. Eski eşi Ceyda Okay ile yeniden nikah masasına oturup oturmayacagı sorularına Eski eşim ile aramızda bir dostluk varama öyle bir şey konuşmadık Yanıtını veren Coşkun sabah evlilik kriterlerini sıraladı.

Önemli olanın anlaşmak oldugunu vurgulayan Coşkun Sabah. evlenecegim kişi kültürlü OLACAK. oturup kalkmasını bilecek, Öyle kedicik tarzında olmayacak Dudakları kaşları botokslu sevmiyorum. Ben dogallık seviyorum diye konuştu.

sosyal Medya Hesabından onlarca evlilik teklifi aldıgını dile getiren 68 yaşındaki şarkıcı evlenecegi kişiyle arasındaki yaş farkı konusuna deginerek, Hayat paylaşmaktır evlilik müessesine çok saygı duyuyorum ve seviyorum. Yıllardır hep güzel ilişkilerim oldu Hem. fizyolojik hem ruhen güzel insanlar tanıdım. beni her gören 49-50,sin diyor Hücre yaşımda 49-50 .O yüzden 49-50 gösteren kişilerin 35-36 yaşında birinin olması gerekiyor dedi.

Yaş farkı tartışmalarını saçma buldugunu söyleyen usta sanatcı Görüntü baba kız gibi görünüyorsa geçiniz ama tablo göz estetigine uygun düşünüyorsa başkalarına halt etmek düşer.Bu konuda başkalarının yorumlarını tanımıyorum, şeklinde konuştu


Yayınlayan:admin / Tarih:31.01.2021

Etiketler:

Yorumlar


TeL:
0538 872 97 72
Copyright © 2018, ilkPanel.com web Bilisim Hizmetleri. Tüm Hakları saklıdır.